Ekstaas / Vabanemine

Sylvia Day

Kirjeldus

Ära sega kunagi äri naudinguga. Ära too kunagi poliitikat magamistuppa. Mõnes mõttes tegin ma mõlemat, kui alustasin suhet Jackson Rutledge´iga. Ei saa öelda, et mind poleks hoiatatud.
Kaks aastat hiljem oli ta tagasi. Segades end vahele tehingule, mille sõlmimiseks olin palju vaeva näinud. Peale Jaxi lahkumist olen töötanud koos Lei Yeungi, New Yorgi ühe taibukama ärinaisega, ning õppinud üht-teist. Ma pole enam see tüdruk, keda ta kunagi tundis, aga tema polnud muutunud. Erinevalt esimesest korrast, kui meie teed ristusid, teadsin nüüd täpselt, millega mul tegu on... ja kui sõltuvusttekitav tema puudutus olla võib.
Jaxi mängumaaks olid glamuur, seks ja privileegid võimukate ja tähtsate siseringis – aga sel korral teadsin mängureegleid. Halastamatus ärimaailmas on kõige tähtsam reegel: hoia oma vaenlased lähedal ja oma ekskallimad veelgi lähemal...

Sylvia Day on #1 New York Timesi, #1 USA Today ja mitmete teiste rahvusvaheliste väljaannete edetabelite esikohti hoidev autor. Ta on kirjutanud enam kui 20 auhinnatud romaani, mida müüakse rohkem kui 40 riigis. Ta on number üks menukeid müüv autor 28 riigis, kus tema raamatuid on müüdud kümneid miljoneid eksemplare.

Veel
Kirjastaja Helios OÜ
Ilmumisaasta 2021
Keel Eesti
Kategooria Ilukirjandus