Pimedas pimedas metsas

Ruth Ware
Tõlkija: Pilleke Laarmann

Kirjeldus

Nora pole Clare’i kümme aastat näinud. Sellest ajast, kui ta koolist ära läks ja iialgi tagasi ei pöördunud. Kuni täiesti ootamatult saabub kutse Clare’i tüdrukute õhtule. On see Nora jaoks võimalus minevik lõplikult seljataha jätta?

Aga asjad lähevad käest ära. Isegi väga. On asju, mis ei saa igaveseks saladuseks jääda.

RUTH WARE kasvas üles Lewes’is Sussexis. Pärast Manchesteri ülikooli lõpetamist kolis Pariisi, sealt Põhja-Londonisse, kuhu rajas kodu. Nüüdseks abielus kahe lapse ema on töötanud ettekandja, raamatumüüja, inglise keele võõrkeelena õpetaja ja pressiesindajana. Pimedas, pimedas metsas on tema esimene põnevik.

Haarava põneviku "Pimedas pimedas metsas" keskmes on noor naine, keda painab keerukas suhe isiklikku minapilti ja oma endisesse parimasse sõbrannasse. Kired löövad lõkkele, kui selgub, et peategelanna endine parim sõbranna kavatseb abielluda tema eksmehega, kellest ta ei ole siiamaani päriselt üle saanud. See on teos, mida on raske käest ära panna. Salapärane pime mets loob täiusliku tausta kiirelt arenevatele sündmustele, mis sunnivad lugejat hinge kinni hoidma. Täiuslik öökapiraamat, kui Sul on plaanis rahuliku norskamise asemel terve öö põnevusest värisedes üleval olla.

Birk Rohelend, kirjanik ja stsenarist

Veel
Kirjastaja Helios OÜ
Ilmumisaasta 2016
Keel Eesti
Kategooria Ilukirjandus

Arvustused (1)

Delfi Raamatublogi
"Võiks öelda, et autor on suutnud luua õhulise (kuid hämara) lavadekoratsiooni, asetada paigale põnevad karakterid, kel on ses loos igaühel oma kindel roll, luua paeluv süžee ning lubada siis näitlejatel mängida oma mängu. Tempokalt ja pikemate pausideta." Jaan Martinson